Берое завърши с победа годината срещу Царско село

Берое победи Царско село с 2:0 в мач от 20 кръг на efbet Лига. Това бе последен двубой за 2019 г. След нулева първа част Мартин Камбуров откри резултата в 68-та минута със своя гол номер 228 в елита. Ибрахима Конте удвои преднината на „зелено-белите“ в 77-та минута.

Във втората минута Берое стигна до удар към вратата. След статично положение топката попадна в Меледже, който стреля от границата, но над вратата.

Минута след това Мари засече с крак центрирана топка, но не затрудни Перниш.

Берое организира добра атака в 5-та минута. Топката мина през Василев, Камбуров и Конте, а последния изведе Цветков в наказателното поле. Защитник на гостите обаче блокира удара на халфа.

В 8-та минута топката бе свалена за Ната в пеналта и той стреля, но топката мина на метър от гредата.
Три минути след това Бахамбула проби в наказателното поле и опита да намери свой съотборник. Топка бе избита, но попадна в мари, който отправи удар. Перниш улови сигурно в своите ръце.

Рубен Бриджидо пробва удар от движение в 19-та минута, но бе твърде неточен.

В 24-та минута Марков се озова на стрелкова позиция, но ударът му мина над вратата.
Седем минути след това при бърза атака за гостите Марков центрира в пеналта, където топката се озова в Бахамбула. Той отправи опасен удар, но топката мина на сантиметри от гредата.

В 38-та минута Минчев стреля от дистанция, но не затрудни Пласид.

Минута преди края на полувремето Минчев центрира от фаул. Камбуров успя да играе с глава, ноне отправи силен удар и Плесид улови.
Шест минути след подновяването на играта Антуи стреля от около 20 м, но топката мина на метър от гредата.

В 55-та минута Конте проби в пеналта и немери Камбуров. Нападателят стреля от въздуха, топката срещна ръката на бранител, но реферът не отсъди дузпа.

Две минути след това Мари се озова на стрелкова позиция и шутира, но топката мина покрай вратата.

В 59-та минута Бриджидо центрира отлично в пеналта, там Минчев успя да засече, но топката срещна гредата и Плесид улови.
Марков отправи удар по диагонала в 60-та минута, но не затрудни Перниш.

В 65-та минута Меледже пое топката и стреля от границата на пеналта, но топката мина покрай вратата.
Берое успя да излезе напред в резултата в 68-та минута. Цветков изведе Камбуров зад отбраната, нападателят финтира вратаря и прати топката в мрежата – 1:0

Минута след това отново Камбуров застраши вратата на гостите, но Плесид спаси удара на нападателя.

В 72-та минута Карбониери стреля с глава след статично положение, но топката мина над вратата.

Берое удвои резултата в 77-та минута. Отново Цветков изведе брилянтно Конте, който навлезе в пеналта и прати топката в мрежата с плътен удар в близкия ъгъл – 2:0.

Даскалов стреля от дистанция в 84-та минута, но Перниш улови сигурно в своите ръце.

Три минути преди края Цветков изведе Конте зад отбраната, но този път играчът на Берое прати топката над вратата.

В 88-та минута Меледже стреля от границата, но не намери вратата.

Гостите доиграха мача с човек по-малко заради контузия на Шерлестон.