„Берое“ разгроми „Созопол“ в последната си контрола

„Берое“ разгроми тима от втора лига „Созопол“ с 6:0 в последната си контролна среща преди старта на шампионата. На градския стадион близо 500 фенове привестваха любимците си които бяха представени официално преди началото на спаринга, видя ЗАРАТА.
Защитникът Камен Хаджиев откри резултата в 9-та минута, а нападателят Мартин Камбуров удвои в края на първата част. През второто полувреме новото попълнение Серкан Юсеин се разписа с фамозен гол, две попадения добави Алиун Фал, а Реян Даскалов оформи крайния резултат. Точно след седмица старозагорци приемат „Локомотив“ (София) в мач от първия кръг на новия сезон на шампионата. Преди началото на мача се състоя официалното представяне на отбора на Берое за новия сезон, въпреки че някои от новите попълнения като Абубакар Тунгара и Омар Сако все още не са се присъединили към отбора.