Футбол

Ботев (Гълъбово) и Струмска слава не се победиха на заснежения терен на стадион Трейс Арена

Ботев (Гълъбово) и Струмска слава (Радомир) завършиха 0:0 в среща от първенството на Втора лига. Двубоят се игра на заснежения терен на стадион Трейс Арена в Стара Загора.
Домакините натиснаха противника си в началото на мача и създадоха няколко положения.

Нападателят на Ботев Георги Търтов направи уникален пропуск след като не успя да вкара на празна врата в 6 -та минута след грешка на вратаря на гостите който е успя да изчисти топката . Тя се удари в гърба на защитник и попадна в Търтов но вместо да скъса мрежата стреля край страничния стълб.

В 14 – та минута Аспарух Смилков стреля от 20 метра но вратарят на гостите улови топката
Исус Ангелов направи пропуск за Ботев в 38 -та минута след като ударът му от наказателното поле беше избит от защитник на гостите.

След почивката в 60 – та минута Абушев не успя да нанесе удар от десетина метра към вратата на Струмска слава.

До края на срещата липсваха интересни голови положения пред двете врати и съвсем закономерно отборите спечелиха по една точка.