Бунт в Стара Загора заради Берое! Съдия отряза заралии срещу Пирин

Берое и Пирин завършиха при резултат 1:1 в среща от 34 кръг на efbet Лига в Стара Загора, видя ЗАРАТА. „Зелените“ започнаха по-добре срещата и откриха резултата в 31-та минута след поапдение на Васил Василев, а резултатът се запази до почивката. „Берое“ имаше своите ситуации в началото на втората част, но не успя да реализира, а след това играта бе много накъсана заради редица нарушения. И двата тима имаха своите положения до края на мача. Дълбоко в добавеното време реферът отсъди дузпа за гостите след намеса на ВАР, която Кондраков реализира. Наказателния удар предизвика сериозна дискусия на повторенията се вижда че топката не се удря в ръката на футболист на Берое а първо в главата му и после в крака

След като като изравниха резултата, бесни от развоя част от феновете на Берое се опитаха да нахлуят на пистата на терена, а човек от щаба на Берое беше ударен от един от феновете. Наложи се сериозната намеса на охранителите на стадиона.
След края на мача стотици фенове блокираха служебния вход на стадиона, пристигна и полиция.