Волейболистка на Берое демонстрира перфектни форми за фотосесия (СНИМКИ)

Състезателката на „Берое“ Елица Баракова засне фотосесия за бранда за съдийски дрехи и аксесоари. Малко известен факт е че, националката от Казанлък е завършила курсове за волейболни съдии, като е сартифициран рефер, национална категория.

За момента обаче, състезателката се е съсредоточила върху спортната си кариера, като наскоро, с националния отбор на България за жени до 23 години, Елица спечели бронзовия медал от световното първенство в Словения.

Казанлъчанката често застава във фокуса на вниманието, а и е видно от фотосите, които публикува – и обективите я обичат.

Освен че е безумно красива и фотогенична, талантливата ни волейболистка заслужава и короната от конкурса за Мис BGvolleyball.com 2017, в който участва за поредна година. През 2016 г. тя остана трета в надпреварата, в която читателите гласуват за победителката.