Волейболистките на Берое дадоха отпор на ЦСКА но загубиха

Волейболистките на Берое загубиха домакинството си от ЦСКА с 0:3. Двубоят бе от десетия кръг на женското волейболно първенство и се изигра в спортна зала „Иван Вазов“.
Мачът не започна по най-добрия начин за домакините и гостенките от София взеха предимство в резултата.
До края на първия гейм отборът на Берое не успя да стопи аванса и първата част приключи при резултат 21:25 точки. В средата на втория гейм старозагорки се мобилизираха и заиграха по уверено, но въпреки усилията които положиха отново го загубиха с 2 точки разлика – 23:25.
Третата част бе най-оспорвата и двата отбора играеха точка за точка, но в крайна сметка от ЦСКА се оказаха с по здрави нерви и спечели третия гейм с 27:25 и мача.
Берое вече е на трето място в класирането с 19 точки, 6 победи и 3 загуби, а в следващия кръг ще бъде домакин на Казанлък Волей.
Двубоят ще се играе на 20 февруари в Стара Загора.