Момичетата на Берое спечелиха шампионската титла по лека атлетика

Голям успех постигна щафетата на СКЛА Берое, Стара Загора при участието си на държавното първенство по лека атлетика за момчета и момичета под 16 г. в София.
Момичетата на старозагорския клуб спечелиха шампионската титла в дисциплината 4х1 обиколка след като надбягаха представителките на КЛАСА и Супер спорт-Варна.
Старозагорки постигнаха време 1,50,09 сек. и бяха по бързи с близо секунда от класиралите се на второ място.
Треньорът на СКЛА Берое София Събева награди шампионките.
При момичетата Габриела Петкова стана вицешампионка на 200 метра. Йоана Русева се класира на шесто място на 60 метра, а Габриела Петкова е четвърта на 400 метра.
При момчетата Лъчезар Янков от старозагорския клуб спечели бронзов медал в дисциплината 400 метра, а на 800 метра се класира четвърти.
В дисциплината 60 метра с препятствия Мартин Драганов зае призовото пето място.