Спорт

Седем медала спечелиха състезателите на СК „Траяна-Триатлон“

Седем медала спечелиха старозагорските триатлонистите от Турнир по Дуатлон Купа Плевен.
СК „Траяна-Триатлон“ взе участие със 14 състезатели и бяха извоювани медали в почти всички възрастови групи.

Жанина Драганова спечели бронзов във възрастта 9-10, Кристиян Андонов грабва златения медал при 11-12 г. , Мартина Атанасова спечели сребърен медал при 13-14 г, Десислава Анастасова взе сребро при 15-16 г. Елица Заякова и Натали Костова спечелиха съответно сребърен и бронзов медал при 17-18 г.

Изключително сме доволни от резултатите на нашите състезатели,за които това състезание беше контрола за Държавното първенство по триатлон в гр.Бургас в началото на месец юли, заяви треньорът Мартин Гарчев.