ЦСКА победи Лудогорец в интригуващ мач!

ЦСКА победи действащия шампион Лудогорец  с 1:0 в отложен мач от 3-ия кръг на Efbet Лига, видя ЗАРАТА. Хората на Стойчо Младенов успяха да завържат интригата за титлата и ще зимуват на втората позиция на две точки от госта им днес. Мача започна с натиск на ЦСКА, а хората на Станислав Генчев се защитаваха и опитваха да затруднят Бусато, чрез контраатаки. В края на първата част гостите опитаха да наложат натиск, но „червената“ защита действаше добре. Второто полувреме започна равностойно, но устрема на ЦСКА ставаше все по-силен. В 77-та минута след центриране от пряк свободен удар Юрген Матей успя да открие резултата след хубав изтрел с глава. До края на срещата двата тима продължаваха да играят равностойно. В първата минута на добавеното време Карло Мухар получи втори жълт и респективно червен картон. В края на срещата страстите между двата отбора стигнаха краен предел и играчи от двата тима влязоха в сериозни пререкания, като и хора от щабовете на отбори се включиха в разправата, като Димитър Евтимов получи жълт картон.
С победата си днес ЦСКА остава на 2-ра позиция с 40 точки, а Лудогорец остава 1-ви с 42 точки.