ЦСКА се изгуби в Пилзен

Отборът на ЦСКА  загуби с 0:2 госутването си на Виктория Пилзен в първия плейофен мач за влизане в групите на Лигата на конференциите, видя ЗАРАТА.

Предстои реванш на Националния стадион „Васил Левски“ след седмица.

Чехите бяха  по-добрият тим на терена и аслужено спечелиха и си осигуриха комфортен аванс .

Още в 11-ата минута чехите поведоха с попадение на Милан Хавел, който падна след спорна ситуация, при която останаха сериозни съмнения за редовността на гола поради неотсъдена засада.

В този етап от турнира видео асистент рефера (ВАР) не може да помага на съдиите и затова реферът Тиаго Мартинш нямаше възможност да провери дали голът на „червено-сините“ е редовен.

В 72-ата минута Резник подаде към Буча в наказателното поле. Последва опасен шут по земя, който бе спасен от Густаво Бусато, но Джон Мускера при добавката се разписа на празна врата за 2:0.