Швейцария мечтае за 3:0 до 13-ата минута и голям разгром срещу България

Въпреки че има множество проблеми с контузени и наказани футболисти, Швейцария мечтае за разгромна победа срещу България, която да класира кръстоносците за световното първенство в Катар 2022 за сметка на Италия, съобщава Спортал и ЗАРАТА. Двете страни са с равен точков актив кръг преди края, но италианците имат предимство от две попадения в головата разлика.

В тази връзка найголемият швейцарски вестник – “Блик” припомня, че Швейцария има нужда от много голове и добавя, че ще е добре ако се повторят първите 13 минути от мача в София, когато нашите национали гобуха с 0:3 от съперника до 13-ата минута.

“Такъв резултат би поставил Италия под голям натиск”, пише швейцарската медия, която припомня десетте най-големи победи на националния отбор на алпийската страна, които варират между 6:0 и 9:0.