
Нур споделя с Мали, че не е предполагала, че Ведат ще стреля.
Фирдевс вижда как Мали прегръща Нур.
Нур намеква на Суат, че Ведат целенасочено е насочил пистолет и е стрелял към жената, която е нарекъл Севги.
Суат и Фирдевс обсъждат ситуацията и подозират, че преди години Ведат може да е убил Севги – майката на Суат, Ахсен и Дилара.
Ведат вика Нур и Лейля и ги пита как жената е стигнала до стаята му. Двете обясняват, че трябва да проверят. Ведат ги предупреждава, че ще ги държи под око.
Нур започва да настройва Ведат срещу Ерен и му намеква, че може би той има пръст във всичко случващо се.
Ахсен се държи арогантно с Лейля, а Ерен поставя Ахсен на място.
Мали обяснява на Дилара, че жената се е събудила, но не е казала пред полицията, че Ведат я е прострелял. Намеква обаче, че тя няма къде да живее и може би ще поиска къща или да се нанесе в имението.
Суат обяснява на Ведат, че е хвърлил пистолета в морето.
Фирдевс предупреждава Мали да внимава с близостта си към Нур.
Суат казва на Ведат, че жената е влязла в къщата, за да краде. Ведат му нарежда да отпрати Ерен възможно най-скоро.
Мали съобщава на Нур, че Фирдевс ги е видяла. Докладва й, че Фирдевс ще се среща с Арзу – майката на Джерен.
Нур съветва Суат да отнемат правомощията на Ведат, защото умът му не е на място.
Лейля забелязва, че Ерен излиза ядосан от стаята на Ведат. Той споделя, че нито един ден от живота си не е бил щастлив с фамилия Кьороолу.
Нур докладва на Дилара, че Суат възнамерява да вземе от Ведат правото на подпис и да стане негов настойник.
Лейля решава да разведри Ерен и го води при децата.
Източник: Telenovellas