ЗАРАТА

Всякаква информация за всеки

Uncategorized

Живко Тодоров: Ситуацията в Берое е притеснителна! Ще поискам официална среща с БФС

 

Следя ситуацията в Берое. Информацията, която получавам, е притеснителна. Ще поискам официална среща с БФС, за да разбера какво е положението от първа ръка. Каквото и да се случи, ние сме беройци и ще продължим да бъдем такива. Ще направим всичко възможно клубa ни да се вдигне отново на крака, написа във Фейсбук кметът на Стара Загора Живко Тодоров, цитиран от ЗАРАТА.

Прочетено 22 пъти, 1 прочита днес