Шебнем и Месут отиват в хотелската стая на Дидем. Влизайки, я откриват в безсъзнание.  Тя е изпила много хапчета. Успяват да я свестят.

Маджит оставя Айсел разстроена и притеснена.

Дидем казва на Шебнем и Месут да бягат, защото са в опасност. Маджит знае истината.

Айсел също предупреждава Шебнем.

Ахмет казва на Мелиса и Онур, че трябва да бягат. Мелиса не иска да оставя дъщеря си, но Онур й казва, че ще извика майка си да я гледа.

Чичек докладва на Маджит, че Онур и Мелиса са напуснали болницата.

Айсел е наела частен самолет за Онур и иска той да изчезне завинаги.

Онур решава да не бяга повече.

Месут води Шебнем в хижа в гората.

Ахмет забелязва, че някой го следи.

Айсел кара Бора да подготви документите, за да може Онур да напусне страната.

Ахмет води Онур и Мелиса при Шебнем и Месут.

Неджми казва на Айсел, че докато гробът на Демир е в градината й, никога няма да може преодолее станалото. Той признава, че е знаел от самото начало, тъй като е видял записите от камерите. Айсел иска да знае дали наистина е било инцидент и Неджми потвърждава.

Месут споделя какъв е планът за всеки един от тях, но Онур е против. Той им благодари, че са му помогнали, но иска да се изправи пред съдбата и да се предаде на полицията.

Онур моли Шебнем да обясни на децата, че не е лош човек.

Онур излиза, а Мелиса, Шебнем, Месут и Ахмет го следват. Там обаче ги очаква Маджит.

Маджит иска да вземе Онур, но Месут му попречва. Маджит обвинява всички, че са виновни, но Онур заявява, че вината е само негова. Маджит го кара да се качи в колата му, за да си поговорят, а после да го предаде на полицията.

Онур не иска никой да ги следва.

Айсел научава, че Онур е тръгнал с Маджит.

Онур казва на Маджит, че станалото с Демир е било инцидент, само е искал да защити децата си, но е готов да си плати.

Шебнем и Месут тръгват пеша да ги търсят.

Маджит води Онур в гората и взема лопата.

Айсел среща Месут и Шебнем по пътя и тръгват заедно да ги търсят.

Докато Онур копае дупка, той разбира, че Маджит е знаел за намеренията на Демир и дори смята, че той го е пратил, за да ги довърши.

Маджит се ядосва и вади пистолет. Онур обвинява за случилото се Маджит, защото той е планирал всичко и е пратил Демир да навреди на Шебнем и на него.

Маджит признава, че е искал Шебнем да умре, но не е трябвало Демир да го прави, а хората му, затова съвестта ще го измъчва винаги.

Източник: Telenovellas News
Прочетено 1 пъти, 1 прочита днес