ЗАРАТА

Всякаква информация за всеки

Мъка ли? Бившата на Насар се прави на велика по морето
Новини

Мъка ли? Бившата на Насар се прави на велика по морето

Мъка ли? Бившата на Насар се прави на велика по морето Защо 19-годишното момиче се прережда по опашки?

Очевидно любовните мъки за  бившето му вече гадже на Карлос Насар – Магдалина Миневска, са проключили.

Гимнастичката от ансамбъла на България, завършил четвърти на Олимпийските игри в Париж миналото лято, трещи по дискотеките на морето. Репортер на „България Днес“ забеляза хубавицата да се забавлява във видимо страхотно настроение в популярно чалга заведение в курорта Слънчев бряг.

Мускулестият атлет и дребничката гимнастичка имаха бурен любовен романс, продължил 3 години, преди да настъпи крахът във взаимоотношенията им. Сега и двамата, изглежда, са продължили напред и са се отдали на нови летни приключения.

В центъра на Слънчака

Миневска се появи в центъра на Слънчака с прилепнала по нея секси синя рокличка. Компания на 19-годишната грация правеха няколко момчета на нейната възраст. Гимнастичката се запъти към нощното заведение, където участие имаха две от най-актуалните и провокативни на сцената чалга звезди Ария и Селина.

Около полунощ пред клуба се бе извила огромна опашка от чакащи да влязат. Това никак не се хареса на миньончето, което най-невъзмутимо каза на своите аверчета: „Айде, да минем най-отпред и ще застанем там до някой“.

Пререждане на опашка

Въпреки опитите на компанията й да я разубеди и да си изчакат чинно реда в края на опашката Маги не ги послуша и се пререди. Демонстрира самочувствие на разпознаваема гимнастичка, което уж й отваря всички врати по втория начин, пише България днес.

Бившият възлюбен на Миневска също разпуска по морето, но естествено, далеч от нея. Насар бе забелязан в района на малкия курорт Черноморец, недалеч от Созопол, както и на къмпинг „Градина“.

Там той се срещна и се щракна с голямата ни музикална звезда Васил Найденов. Щангистът, както винаги, е изтупан с бяла риза, която очертава мускулите му. Карлос е споделил, че се възхищава на естрадната легенда и слуша хитовете му редовно.

Поканата от Кеца

 Нещо повече, Найденов дори е поканил Насар на частно морско парти на яхта за своя рожден ден на 3 септември. Това научи „България Днес“ от очевидци, присъствали на срещата.

Публикувано с изричното съгласие на https://www.standartnews.com/

Прочетено 110 пъти, 1 прочита днес