ЗАРАТА

Всякаква информация за всеки

Удариха дъното! Биг Брадър остави българите без думи
Новини

Удариха дъното! Биг Брадър остави българите без думи

Удариха дъното! Биг Брадър остави българите без думи Скандални участници в къщата, родителите в потрес

Новият сезон на Биг Брадър остави българите безмълвни. Първите участници, които влязоха в Къщата, дадоха да се разбере, че всички граници са прекрачени и пошлостта ще ни залива от екрана. Родители са в шок от това, което видяха.

Стартовият лайв даде заявка за скандали, страсти, сблъсъци на характери и откровена простотия.

Общо 15 души ще влязат в най-известната къща на България, за да се излагат здраво в следващите три месеца, пише БЛИЦ.

Първа прекрачи прага Мина от Пазарджик. Млада, с уверено излъчване и диплома за фармацевт. От представянето й става ясно, че „може да ти изрецитира химическите елементи на Менделеевата таблица, докато си пие кафето“. И макар визията й да не остава незабелязана, продуцентите подчертаха, че „не формите й са най-силното й оръжие – а мозъкът й, който реже по-остро от хирургически скалпел“.

Мина

На живо Мина разкри нещо още по-лично – била е напълно естествена, но след изневери от бившия си със „силиконки“, решила да промени себе си. „Каза, че ме харесва такава, каквото съм. А след това си лягаше с други. Сега да видим дали пак ще предпочетете фалшивото“, сподели тя с ледено спокойствие.

Вторият участник направо циментира публиката – Цецо от София, облечен в рокля със сребристи шипове, на високи токове и с артистичен грим, разби всички клишета.

Представи се като демисексуален – човек, за когото любовта не е въпрос на пол, а на душа. „Аз се влюбвам в сърцето. Полът не ме интересува. И да, обичам да се гушкам“, каза той, докато премина по червения килим. Но дали ще бъде гушкан или под мушка в Къщата, остава да видим.

Калин – тираджия, който не псува

След него се появи и тираджия от Видин, който пее сръбско, бил звезда в тик-ток, фен е на Тодор Живков, не харесва джендърите и еврото.

Първите реакции в социалните мрежи не закъсняха – зрителите са разделени между възторг и пълно недоумение. Едно е сигурно – Биг Брадър се завърна, и то без капка цензура.

 

Публикувано с изричното съгласие на https://www.standartnews.com/

Прочетено 143 пъти, 1 прочита днес