ЗАРАТА

Всякаква информация за всеки

Куриозите по морето не спират. Фолкдива изправи на нокти Созопол
Новини

Куриозите по морето не спират. Фолкдива изправи на нокти Созопол

Куриозите по морето не спират. Фолкдива изправи на нокти Созопол Полицията я спира, тя бяга от колата. А после…..

Созопол стана арена на холивудски сценарий за филм, сякаш е от касов екшън.

Фолкфурията и водеща подкаст Ива Атанасова, вместо да спре за проверка, дава мръсна газ по тротоара, блъска бордюр и замалко не обръща колата, пише Сейфнюз, като показва дори документи, в които се вижда, че резултатът от алкохолната проба показват проблемни промили. Те, разбира се, при кръвна проба може и да са различни.

Историята освен тъжна, е и комична. Защото когато решила да спре колата, фолкдивата и двете й приятелки хукнали да бягат.

Най-странното било, че никой не ги гонил. Целта на полицаите била тривиална – проверка на документите, както и тест за алкохол и наркотици. Такива акции МВР обяви още преди месеци, че ще има през целия труристически сезон из цялата страна.

Отвели Атанасова в полицията, а оттук нататък историята може да има много продължения, които, с малки изключения, имат един и същи край за ВИП персоните. Така е в България.

 

 

Публикувано с изричното съгласие на https://www.standartnews.com/

Прочетено 3 пъти, 1 прочита днес