Ифакат съобщава на Халис, че Назиф е изгонил Ферит.

Абидин, Ферит и Кязъм се срещат със Садък – дясната ръка на майката на Абидин.

Есме и Гюлгюн стават собственички на ресторант.

Садък разказва, че шефката му работи с цяла Урфа и е уважавана навсякъде.

Орхан лъже Бетюл, че е в офиса, а всъщност е с Гюлгюн.

Преди срещата с майката на Абидин, Садък кани Ферит, Абидин и Кязъм да разпуснат, като  им води танцьорки.

Сейран, Есме и Суна чуват по телефона, че тримата мъже са в компанията на танцьорки, и побесняват.

Насаме Садък съобщава на Ферит, че шефката му се е съгласила да му даде поисканата сума, но Ферит трябва да подпише документ, че ще й прехвърли имението, ако не успее да върне дълга.

Ферит се принуждава и го подписва.

След това Ферит, Абидин и Кязъм започват да пият и да танцуват с танцьорките.

Есме, Суна и Сейран отиват и си прибират мъжете, които са пияни.

Бетюл решава да съблазни Орхан и облича предизвикателна нощница. Орхан обаче й казва, че не бива да се уморява и я отпраща.

На сутринта Ферит се събужда и съжалява, че е подписал документа. Той съобщава на семейството, че е осигурил парите, без да споменава, че е ипотекирал имението.

Майката на Абидин е решена да отнеме къщата и империята на Корхан, а след това да ги поднесе на Абидин.

Ферит разказва на Сейран, че се е наложило да ипотекира къщата, за да получи нужните пари. Моли я да убеди Суна, но Сейран му казва, че той сам трябва да говори с нея.

Източник: Telenovellas News

Прочетено 34 пъти, 1 прочита днес