
Сена върви по улицата, когато Джихан я догонва. и се опитва да поговори с любимата си, но тя не желае и продължава пътя си.
Дилан и Баран се разхождат в градината на имението. Двамата провеждат разговор за ревността…
Баран е категоричен, че е последвал гласа на сърцето си, а Дилан се успокоява и двамата нежно се прегръщат.
Вечерта край басейна Дилан разказва на Баран спомен от детството. Баран я наблюдава влюбено, прави й комплимент, а тя се смущава и се надява на предложение.
Баран изважда телефон вместо пръстен, а Дилан прикрива разочарованието си. В дома на Сеид, Ямур се тревожи за велосипеда си. Джеврие и Джевдет го прибират вътре, за да я успокоят.
В кабинета Дилан открива кутия с лични вещи, които Баран е запазил – часовник, снимка, документи – и разбира колко силно я е обичал винаги.
Край басейна Дилан показва кутията на Баран. Двамата признават, че не са могли да се сбогуват един с друг и разменят символични подаръци.
В спалнята напрежението между тях нараства… Баран предлага на съпругата си да разреши косата й, но тя се смущава и бяга под предлог, че е гладна.
В кухнята Дилан прави баница през нощта. Баран я заварва изцапана с брашно, помага й и между тях се прокрадва игрива, интимна близост.
Двамата се забавляват, хвърляйки брашно един по друг, смеят се като деца и заспиват изтощени на масата, без да усетят кога е минало времето.
На сутринта Кадер ги открива заспали. Решава да не ги буди. По-късно Баран тайно снима Дилан, докато я събужда внимателно и с обич.
В семейството на Сеид се планира пикник. Зюмрут отлага признанието, че иска да замине, търсейки подходящ момент.
В имението Дилан се шегува с Баран за направените снимки. Двамата се сближават още повече. По време на пикника Ямур кара колело щастливо, докато Зюмрут отново не намира смелост да сподели намеренията си пред баща си.
В имението Кадер и Гюл прикриват нощния хаос в кухнята. Дилан проявява съчувствие към Гюл и съпреживява болката й.
Баран обсъжда с Керем плановете на Дерия и Фърат, подозирайки „стратегически брак“. Нарежда ситуацията да бъде внимателно проучена.
На закуска Дерия лицемерно се извинява на Дилан. Гюл се срива в кухнята, не приемайки поведението на Фърат, но се насилва да се съвземе и да запази самообладание.
Фърат яростно предупреждава Дерия да стои далеч от Гюл и я заплашва. Гюл неволно става свидетел на напрежението.
Сена признава пред Джихан, че напуска Истанбул още същата вечер. Двамата се сбогуват болезнено. Баран поднася на Баран бижутерийна колекция с нейното име, но не й отправя дългоочакваното от нея предложение…
Източник: Telenovellas News