„Оцеляваме“. Как живеят хората в Киев в една от най-студените зими без отопление заради атаките на Русия
Докато руски атаки унищожават електропреносната мрежа в Киев, много хора в града живеят на 2 градуса температура в домовете си, не могат да си готвят и понякога дори да спят у дома.
Публикувано с изричното съгласие на https://www.svobodnaevropa.bg/
Прочетено 3 пъти, 1 прочита днес
