Фатих е враждебно настроен от новината, че Нурсема и Фираз са отседнали в дома на тъща му.

Ниляй споделя за предложението на Асуде да стане рекламно лице, но Абдулах категорично се противопоставя.

Асуде притиска Гьокхан да прибере Фираз обратно вкъщи.

Доа шокира Фатих с искане за 150 000 лири за нови мебели, което предизвиква гняв предвид натрупаните й дългове.

Ниляй прави опит да шантажира свекъра си, а това вбесява Абдулах. Той нарежда на Мустафа да овладее амбициите на съпругата си, заплашвайки ги с изгонване, преди да напусне имението.

Пембе, погрешно е повярвала, че Ниляй е настоявала за работата при Асуде, й отправя остра забележка.

Метехан споделя с майка си и Кайхан радостта от новата си позиция като консиерж в хотела на Ъшъл.

Нурсема и Фираз се установяват в новия си дом. Фираз поднася извиненията си, но Нурсема го уверява, че всичко е резултат от общото им решение.

Мери се бори с чувствата си, осъзнавайки, че е влюбена в Йозкан.

Абдулах разкрива пред Ъшъл, че вече търси общо жилище, и обещава, че ще бъдат заедно.

Халюк информира Севтап за предстоящото посещение на майка си, настоявайки любимата му да уважи традицията и да целуне ръка на бъдещата си свекърва.

Пембе изпитва съжаление за изгонването на Нурсема, но Абдулах я подсеща, че децата вече са поели по своя път. Фатих докладва на баща си за местонахождението на сестра си.

Доа получава поредно известие от банката за просрочена вноска по кредита.

Лекарят съобщава на Кавълджъм, че очаква момче, а тя споделя новината с Йомер.

Йозкан се оплаква от финансови затруднения пред Мери, която решава да му помогне, като му преведе пари.

Фатих и Мустафа намират начин да покажат обичта си и прегръщат своята сестра.

Доа признава на майка си за тежката си парична ситуация. Кавълджъм не разполага с необходимата сума и съветва дъщеря си да разкрие истината пред Фатих.

Абдулах се чувства обиден на Йомер заради гостоприемството, което Кавълджъм е проявила към Нурсема и Фираз.

Източник: Telenovellas News

Прочетено 45 пъти, 45 прочита днес