Две шампионски титли и бронзов медал спечелиха състезателите на СК „Сезан“ по кик бокс

Два златни и един бронзов медал спечелиха кикбоксьорите на старозагорския клуб „Сезан“ на завършилото държавно първенство в стиловете лоу кик и киклайт контакт. На шампионата в Шумен участваха над 500 състезатели във всички възрастови групи. В стил лоу кик при девойките старша възраст Валентина Вапцарова спечели златен медал в категория до 48 килограма. Вапцарова побеждава на финала с 2:1 съдийски гласа. Това е втора поредна титла за Вапцарова на държавно първенство в стил лоу кик. Николай Петков спечели златото при юношите младша възраст в стил киклайт контакт. Божидар Георгиев спечели бронзов медал при мъжете на кик-лайт контакт в категория до 79 килограма.
На шампионата участва и Чавдар Папарков, който загуби срещата си след нокаут.