ФК Верея допусна загуба от грузинския Торпедо в третата си контрола в Анталия

ФК Верея загуби с 1:3 от грузинския Торпедо (Кутаиси) в третата си контрола от подготвителния лагер в турския курорт Анталия. В проверката участие за старозагорския тим не взеха Методи Костов, Веселин Васев, Милен Митев и Дончо Атанасов. Първото полувреме бе равностойно и завърши при резултата 0:0. След почивката ФК Верея откри резултата в 57 – та минута с попадение на Митко Плахов. Но след направените смени в отбора грузинците се възползваха и успяха да обърнат резултата отбелязвайки три гола в последните 20 минути на двубоя.
В петък (12 февруари) ФК Верея ще изиграе последната си контрола в Анталия срещу казахстанския Жетису, а в събота тимът се завръща Стара Загора.

Стартовият състав на ФК Верея – Вълков, Пидев, Ганев, Желев (к.), Тенев, Илиев, Плахов, Енчев, Винков, Яшар, Анг. Костов