ФК Верея и Пирин /Благоевград/ завършиха 0:0 на Трейс Арена

ФК Верея и Пирин /Благоевград/ завършиха 0:0 в среща от 23-тия кръг на Б група на Трейс Арена пред 200 зрители. Срещата беше равностойно през цялото време. И двата отбора бяха предпазливи в действията си на терена. Неприятна контузия в 28-та минута получи халфът на ФК Верея Якуб Идризов. При едно единоборство той получи тежка аркада и беше откаран в болницата където му направиха четири шева. След интервенцията Идризов се завърна на стадиона и доизгледа мача. След почивката играта живна и 46-та минута Тошев от гостите отправи удар от 20 метра но вратарят на старозагорския тим Ел Каруби спаси. Пет минути по-късно влезлият на смяна Ангел Здравчев от домакините се опита да изненада вратаря на Пирин с диагонален удар но топката профуча край вратата. В 60-та минута резервата на Пирин Тончев се отзова на добра позиция, но ударът му беше спасен от Ел Каруби. До края на двубоя двата отбора заиграха на сигурно и само си размениха по един опасен фаул. Първо капитанът на ФК Верея Живко Желев в 76-тата мин отправи силен удар фронтално към вратата, но топката застрашително профуча над напречната греда на гостите. В 85-ата минута Благой Наков също пробва късмета си от фаул от 25 метра, но Ел Каруби внимаваше и успя да изби топката в корнер.