Купа и медали спечелиха гимнастичките на „Импала“ в Гърция

СКХГ „Импала“ се класира на трето място отборно на международния турнир по художествена гимнастика „Helioupolis Cup 2016“ в гръцката столица Атина. На турнира на който участваха гимнастички от 16 държави старозагорки спечелиха общо 11 медала. Единственият златен медал спечели Виктория Пенева при гимнастичките до 10 години. Виктория стана шампионка на без уред, и спечели сребърни отличия в многобоя и на въже. В същата възрастова група бронзов медал на въже извоюва Ивайла Пачова. При жените Ася Иванова е четвърта в многобоя, четвърта на бухалки и топка и пета на обръч. Деница Стефанова при девойките старша възраст завърши на трето място в многобоя и спечели бронзови медали на топка, обръч и бухалки. При най-малките гимнастички на 7 години Сияна Велкова е втора на въже, трета на без уред и трета в многобоя.