Станете част от футболната емоция с ЕВРО FUN PARK на площада пред Община

Европейското първенство за юноши до 17 години стартира Стара Загора с много забавни игри и награди
Днес на площада пред Община Стара Загора, малки и големи ще могат да станат част от футболната емоция, като се включат в игрите на УЕФА ЕВРО FUN PARK.
Всеки делничен ден от 11:00 часа до 14:00 часа и от 17:00 часа до 20:00 часа УЕФА ЕВРО FUN PARK ще е отворен за Вас.
През уикендите атракционите ще очакват своите посетители от 11:00 ч. до 19:00 ч.
Освен забавни игри и състезания, отборът на УЕФА ЕВРО FUN PARK ще организира и мини футболни турнири.
Освен много футболни емоции и незабравимо изживяване с приятели, ще имате и възможността да спечелите различни награди, а защо не и билет за някои от срещите на ЕВРО 2015?
Всеки записал се и взел участие в игрите на УЕФА ЕВРО FUN PARK ще получи score карта, с която автоматично се регистрира за участие в жребий, който му предоставя уникалния шанс да спечели телефон от Мтел.
България открива шампионата с мач срещу Хърватия на 6-и май в Стара Загора на стадион „Берое“ в 19:00 ч. Финалът ще се играе в Бургас на стадион “Лазур“.