Юношите на ФК Верея до 17 години победиха Арсенал (Казанлък)

Отборът на ФК Верея U17 постигнаважна победа с 1:0 срещу връстниците си от Арсенал (Казанлък) на стадион Трейс Арена в среща от зоналното първенство. След този успех старозагорският тим е второ място, вече на пет точки от третия Арсенал. Домакините изиграха силен мач и през първото полувреме имаха няколко отлични възможности да вкарат чрез Ахмед и Георгиев, но вратарят на гостите успяваше да избие топката от голлинията. Натискът на ФК Верея се увенча с успех в 60 – та минута, когато Николай Георгиев отбеляза победното попадение във вратата на казанлъшкия тим.
„Доволен съм от победата, която беше много важна за нашия отбор. Но не съм доволен от единия от страничните рефери, който спря няколко наши голови атаки и с тези си отсъждания не помага въобще на тези млади футболисти“, заяви треньорът на ФК Верея U17 Господин Мирчев.