Categories: Футбол

Верея приключи лагера си в Словения със загуба в последната си контрола срещу Славен Белупо

Верея изигра последната си контрола от подготвителния си лагер в Марибор, Словения.
Старозагорският тим изигра добър мач , но загуби с 0:2 от Славен Белупо (Хърватска). Късметът не беше на страната на футболистите на Верея и през първото полувреме Антон Огнянов и французинът Родриг удариха на два пъти гредата на противниковата врата.
Хърватите откриха резултата в 40 – та минута след като удар на играч на Славен Белупо рекушира в Родриг и влетя в мрежата.
След почивката Верея пропусна да изравни в 60 – та минута, когато Здравко Илиев от чиста позиция не успя да се разпише.
Три минути по – късно хърватите отбелязаха втория гол. След центриране от корнер футболист на Славен Белупо вкара второто попадение.
Малко по – късно Симеон Мечев отправи опасен удар, но топката профуча край страничната греда на хърватите.
В четвъртък Верея се завръща в Стара Загора и отборът ще продължи с подготовката си за началото на новия сезон в Първа лига. Тренировките ще се провеждат на на базата на клубния стадион Трейс Арена. До домакинството срещу Септември от първия кръг Верея няма да играе друга контрола.