ЗАРАТА

Всякаква информация за всеки

Новини

Ермак се обиди, отива на фронта

Бившият ръководител на офиса на украинския президент Володимир Зеленски, Андрий Ермак, обяви, че отива на фронтовата линия, няколко часа след като подаде оставката си, съобщават New York Post и УНИАН."Отивам на фронта и съм готов за всякакви репресии. Аз съм честен и достоен човек", написа той.Изданието твърди, че бившият ръководител на офиса се е извинил, ако вече не приема обаждания. Той не уточни кога или как възнамерява да отиде на фронтовата линия на войната с Русия, нито дали ще се присъедини към украинските въоръжени сили."Бях опозорен и достойнството ми не беше защитено, въпреки факта, че съм в Киев от 24 февруари 2022 г. Затова не искам да създавам проблеми на Зеленски – отивам на фронта. Служих в Украйна и бях в Киев на 24 февруари 2022 г. Може би ще се видим отново. Слава на Украйна", добави той.Той каза, че е "възмутен от мръсотията, която е била изсипана върху него и още по-отвратен от липсата на подкрепа от онези, които знаят истината".Припом…
Публикувано с изричното съгласие на https://www.standartnews.com/

Прочетено 26 пъти, 1 прочита днес