ЗАРАТА

Всякаква информация за всеки

Свободна Европа

Защо се бавят изборите

Протестите искаха оставка и бързи избори, а те още не са насрочени. Защо се бавят? Това е Големият въпрос накратко. А има и още един. Кой печели от това забавяне?
Публикувано с изричното съгласие на https://www.svobodnaevropa.bg/

Прочетено 23 пъти, 1 прочита днес