ЗАРАТА

Всякаква информация за всеки

Кели Озбърн показа нова татуировка след разваления годеж със Сид Уилсън
Забавно

Кели Озбърн показа нова татуировка след разваления годеж със Сид Уилсън

Кели Озбърн добави нова татуировка към колекцията си, като показа резултата в социалните мрежи.

41-годишната телевизионна звезда публикува снимка от процеса, на която татуистът Луиджи Карбоне работи върху новия дизайн – оранжева лилия, разположена в областта на ребрата. Рисунката е позиционирана до вече съществуваща татуировка с образа на Питър Пан и надпис „boy“.

Дъщерята на Ози Озбърн не коментира значението на новото изображение, но според наблюдатели изборът на цвете може да има личен характер. Името на нейната баба по бащина линия е Лилиан, а семейството е имало и спасено куче на име Лили, което допуска интерпретация за символичен жест.

Новината идва месеци след смъртта на баща ѝ, рок музиканта Ози Озбърн, който почина през юли 2025 г. В последния период Кели Озбърн е в центъра на обществено внимание не само заради това, но и заради рязката загуба на тегло, която уплаши феновете ѝ.

Освен това, Кели се раздели и с годеника си Сид Уилсън, с когото имат тригодишен син – Сидни. Двамата за последно бяха заснети заедно на церемонията по връчването на наградите „Грами“ през февруари.

Публикувано съгласно общите разпоредби на издателя на https://fakti.bg/life

Прочетено 18 пъти, 1 прочита днес