Стара Загора посрещна олимпийската шампионка Стефани Кирякова
Стара Загора посрещна олимпийската шампионка Стефани Кирякова за юбилейното издание на турнира „Фея под липите“ Секретарят на Община Стара Загора Николай Диков: „Спортът учи на постоянство, трудолюбие и усърдие. Той изгражда шампиони, но и здрави, дисциплинирани и успешни млади хора“…

