Белингъм разплака Барса с гол в продължението

Снимка: БГНЕС/ЕРА

Джуд Белингъм донесе победата на Реал Мадрид с 3:2 над шампиона Барселона, а „Белият балет“ вече има 11 точки пред основния си конкурент на върха в Ла Лига при оставащи шест мача.

Каталунците поведоха в резултата още в 6-ата минута с гол на Андреас Кристенсен, но Винисиус бързо изравни в 18-ата минута от дузпа. С това реми завърши първото полувреме.

След почивката Фермин Лопес отново изведе Барса напред, но радостта им бе кратка и Лукас Васкес изравни.

Драмата дойде в даденото продължение на срещата, когато след атака от дясно Васкес пусна остро центриране, а Джуд Белингам оформи крайният резултат и донесе трите точки на Реал Мадрид.

Това се случи Dnes, за важното през деня ни последвайте и в Google News Showcase