Категория: Спорт

Спортни новини – новините днес от света на спорта

Злато и бронз спечелиха старозагорските джудисти на турнир

Два медала спечелиха състезателите на СК „Недьо Ранчев“ Стара Загора при участието си на турнира по джудо в София, научи ЗАРАТА. Добромир Иванов спечели златното отличие в кат. 90 кг…..

Щангистът Карлос Насар е осъден на 7 месеца условно лишаване от свобода

Националният състезател по вдигане на тежести Карлос Насар е осъден на 7 месеца условно лишаване от свобода с три години изпитателен срок, след като е установено, че е управлявал автомобил….

Девора Аврамова от Берое спечели два сребърни медала на първенството в зала по лека атлетика

Девора Аврамова (Берое-Ст.Загора) се представи силно при участието си на националния шампионта по леката атлетика в зала, научи ЗАРАТА. Тя спечели два сребърни медала в столичната зала “Асикс Арена” в….

Тихомир Иванов от Берое спечели шампионска титла в скока на височина в зала

Тихомир Иванов (Берое-Ст.Загора) спечели своята девета национална титла в скока на височина в зала, научи ЗАРАТА. Финалистът от Олимпийските игри в Рио де Жанейро през 2016 г. се поздрави със….

Новак Джокович спечели историческа десета титла

Сърбинът Новак Джокович спечели историческа десета титла при мъжете от Откритото първенство на Австралия по тенис, видя ЗАРАТА. Това бе 22-а титла за Джокович в турнирите от Големия шлем, с….

Щангистът Валентин Генчев за втора поредна година е Спортист номер 1 на Стара Загора

Европейският шампион Валентин Генчев, състезател на СК по вдигане на тежести „Берое-2008“, заслужи приза Спортист на годината на Стара Загора за втори път, видя ЗАРАТА. През 2022 година, щангистът извоюва….

Ванеса Георгиева от Берое спечели шампионската титла по борба

На завършилото държавно лично първенство по борба за девойки състезателката на СКБ „Берое“ и училището за шампиони СУ „Т. Каблешков“ Ванеса Георгиева стана безапелационна шампионка в категория до 72 кг.,….

Три шампионски титли, два сребърни медала и бронз спечелиха борците на Берое на Държавното първенство

Днес в град Враца завърши Държавното лично първенство-юноши до 20г., научи ЗАРАТА. Състезателите на СКБ „Берое“ и училището за шампиони СУ “ Т. Каблешков“ завоюваха три шампионски титли на Иван….

Александра Фейгин се класира за волната програма на Европейското по фигурно пързаляне във Финландия

Най-добрата българска състезателка Александра Фейгин се класира за волната програма на Европейското първенство по фигурно пързаляне в Еспо (Финландия), научи ЗАРАТА. 20-годишната Фейгин се нареди 17-а в кратката програма, след….