Категория: Спорт

Спортни новини – новините днес от света на спорта

Стара Загора е домакин на квалификационен турнир по волейбол за предкадети

Стара Загора е домакин на квалификационен турнир по волейбол за предкадети. Срещите ще се играят в спортна зала „Иван Вазов“ на 21 и 22 май, научи ЗАРАТА. Ето и програмата:….

Макар да нямат стадион, престижните места в ОГ-Хасково заеха любимчани

Материалът Макар да нямат стадион, престижните места в ОГ-Хасково заеха любимчани е публикуван за пръв път на Sakarnews – новини, анализи, коментари от Хасково, Хасковска област и Югоизточна България. …

Плувците на Траяна спечелиха 5 медала на международен турнир! Дария Михайлова извоюва 3 отличия

Поредно силно участие на плувците на Траяна през тази седмица на Международния турнир „Спартак“ е Сандански с 580 участници от 35 клуба, научи ЗАРАТА. Двадесет и шест състезатели на….

Севда Асенова с медал от Световното по бокс в Истанбул

Севда Асенова донесе първия медал за България от Световното първенство по бокс в Истанбул, научи ЗАРАТА. Опитната ни националка в категория до 48 килограма се класира за полуфиналите на….

Отлично представяне на „Багатур“ на състезание по приложна стрелба

На 14-15.05.22г. се проведе състезание по приложна стрелба по 3-Д мишени и немаркирани дистанции от българската федерация по приложна стрелба, научи ЗАРАТА. Багатурите се представиха на високо ниво и….

Станимира Петрова и Севда Асенова боксират за медал на световното днес

Станимира Петрова (54 кг) и Севда Асенова (48 кг) ще боксират за медал в понеделник на Световното първенство в Истанбул, научи ЗАРАТА. Двете се класираха за четвъртфиналите на шампионата….

Проведе се XV Открит турнир по спортна гимнастика „Стара Загора“ под мотото „Гимнастика за всички“

XV Открит турнир по спортна гимнастика “Стара Загора” проведен на 14 май 2022 година със съдействието на Община Стара Загора и организиран от клуб “ Гимнастика “ Стара Загора….

Волейболистките на Берое до 15 г.завършиха на трето място

Волейболистките на Берое до 15 г.завършиха на трето място в своята група на финалния турнир за предкадетки, на който домакин беше спортна зала „Иван Вазов“ в Стара Загора, научи ЗАРАТА…..

Станимира Петрова с отличен мач, докосва медал от Световното по бокс

Станимира Петрова изигра много солиден и убедителен двубой на Световното първенство по бокс в Истанбул при жените, научи ЗАРАТА. Най-титулуваната ни националка се класира за 1/4-финалите на шампионата в….

Три български двубоя на Световното първенство по бокс в неделя

Три мача с българско участие предстоят в неделния ден на Световното първенство по бокс за жени в Истанбул, научи ЗАРАТА. В следобедната сесия, която започва от 14:00 часа, на….

Джокович спечели победа номер 1000 в кариерата си

Сърбинът Новак Джокович спечели с 6:4, 6:3 срещу норвежеца Каспер Рууд на полуфиналите на надпреварата от сериите „Мастърс“ в Рим, с което записа победа номер 1000 в професионалната си кариера,….