Берое загуби от Левски

Берое загуби с 0:1 гостуването си на Левски в двубой от 30-ия последен кръг от редовния сезон в efbet Лига, научи ЗАРАТА.

Асими Фадига вкара единствения гол през второто полувреме.

Левски бе по-активен в атака на старта и „сините“ направиха няколко пропуска. Берое пък отговори с неточен удар на Вини Трибуле.

В 28-та минута Евертон направи индивидуален пробив и стреля от малък ъгъл в лявата странична греда на Берое.

Рикардиньо също направи един пропуск във втората минута на второто полувреме, а друг изстрел на Марин Петков бе отразен от вратаря Артур Мота.

В 76-ата минута Фадига направи двойно подаване с Евертон, пребори Хуан Саломони за спорната топка и изпрати мощен шут от дъгата към долния десен ъгъл на вратата на Берое.
Лучано Скуадроне от Берое бе изгонен с директен червен картон в края на мача.

След редовния сезон Берое ще във втората шестица, където са отборите от 11-о до 16-о място.