„Берое“ изтърва да бие ЦСКА-София на стадиона под Аязмото

„Берое“ и ЦСКА-София завършиха при резултат 0:0 в мач от 12 кръг на efbet Лига, видя ЗАРАТА. „Зелено-белите“ бяха по-активни в началните минути на първата част, но след това гостите успяха да поемат инициативата. Опасности имаше и пред двете врати, но попадение на падна. След почивката играта бе равностойна, но все пак „Берое“ имаше по-чистите положения. Попадение обаче така и не падна и мачът завърши при нулево реми.

През първата част най-чистото положение бе за Берое. Мартин Камбуров засече центриране на Фуртадо, но Густаво Бусато спаси.

След почивката играчите на Петър Колев продължиха да атакуват, но стражът на столичани Густаво Бусато запази равенството в сблъсъка. Бразилецът успя да отрази опасни удари на Кайлън Лебон, Илиян Стефанов и Камен Хаджиев.

ЦСКА заема втората позиция в класирането с актив от 23 точки. Берое е 6-и със 17 пункта.