Ботев Гълъбово победи Нефтохимик в контрола

Нефтохимик отстъпи с 1:2 на Ботев Гълъбово в контролна среща. Седмата поред проверка за „шейховете“ се игра днес, на стадиона в село Межда.
Ботев имаше превес на терена през първата част и поведе в резултата, а във вратата на „шейховете“ се  разписа  нападателят Иван Цачев. На почивката отборите се прибраха при 1:0.

През втората част играта на Нефтохимик се подобри. Даниел Стоянов имаше възможност да отбележи, след като излезе сам срещу вратаря, но пропусна. Малко след това обаче отново той бе точен за 1:1, след добра асистенция на дошлия на проби Стивън Славков. Пет минути преди края на срещата Ботев реши резултата 2:1 в своя полза. Попадението реализира Емил Иванов.

В петък тимът от Гълъбово ще гостува на Верея в контролна среща която ще се играе на стадион Трейс Арена а от 15,00 часа.