Верея победи Хасково с 4:2 в контрола

Верея победи с 4:2 тима от Югоизточна трета лига Хасково в контролна среща която се игра на стадиона в село Ягода.
Хасково откри резултата в 7 – та минута с попадение на Ален Иванов, но до почивката верейци направиха пълен обрат и се оттеглиха на почивката при резултат 2:1.
Хръвос Радванович изравни в 37 – та минута, а в 43 – та минута Бранислав Василиевич отбеляза второто попадение за старозагорци.
След почивката в 51 – та минута Василиевич се разписа за 3:1, а в 62 – та минута четвъртото попадение за Верея вкара Денислав Станчев.
В 71 – та минута Виделин Атанасов вкара втори гол за Хасково и оформи крайното 4:2.
Съставът на Верея – Кристиян Кацарев, Горедзе Мачадзе, Аласан Тимоти, Нтоиа Джошуа, Дмитрий Иванов, Сергей Рудак, Бранислав Василиевич, Едуин Малоун, Андрей Ковальов, Хръвос Разванович, Станимир Димитров (Иван Петров, Денислав Станчев Теоугилус Коуроупис, Шота Арвеладзе, Женя Доброволски, Стелиян Тенев, Стелиян Колев)