Гимнастичките на Гълъбово спечелиха осем медала на международен турнир (СНИМКИ)

Състезателките на СК Гълъбово се представиха успешно при участието си на  Международния  турнир по художествена гимнастика  “ Купа Диляна“, който се проведе в  Пазарджик.

gimnastika

В спортна зала „Васил Левски“ участваха грации от 21 клуба от стараната, а Гълъбово бе представен от 12 гимнастички , които спечелиха 8 медала – 2 златни, 1 сребърен и 5 бронзови отличия .

gimnastika

При най – малките Полина Колева спечели бронзов медал в  многобой,  а Габриела Николаева се класира на шесто място. Яница Динева е със сребърен медал, Патрисия Пенева завърши пета, а  Гергана Иванова зае шесто място.

gimnastika

Катерина Иванова бе близо до медала, но в крайна сметка завърши четвърта в многобоя.

gimnastika

При девойките Александра Казакова извоюва бронз Анастасия Станкова е трета в многобоя, а в дисциплината без уред спечели златен медал.

gimnastika

Златомира Ненова е на трето място в и със златно отличия на въже.  Рая Бонева зае осмо място в класирането.

gimnastika

При девойките старша възраст  Пламена Маринова завърши на четвърто място в многобоя и спечели бронзово отличие на топка, а Теодора Момчилова завърши на шеста позиция в многобоя .