Гимнастичките на „Импала“ спечелиха 12 медала на международен турнир в Пловдив

12 медала спечелиха гимнастичките от „Импала“ на проведения Международен турнир , който се проведе в Пловдив от 5 до 7 октомври.
При девойки младша възраст категория „Б“ Петя Йорданова стана абсолютна шампионка и завоюва 3 златни медала. В същата възраст Димана Стоянова се представи отлично на лента и топка, но само по една гимнастичка от клуб влизаше в класирането.
Виктория Пенева при девойки младша мъзрадт в категория“А“ е шампионка на топка , трета в многобоя и четвърта на въже.
Ивайла Пачова стана шеста в тази възраст и бе изправена пред предизвикателството да изпълни две нови съчетания.

[ad id=“225664″]
При девойки младша възраст до 10 години категория „А“ Сияна Велкова е пета в многобоя.
Камелия Ослиева при девойки старша възраст клас“А“ е бронзова медалистка в многобоя, извоюва и бронзов медал на въже и завърши на четвърто място на бухалки.
Фиген Мехмед при девойки старша възраст категория „Б“ спечели бронзово отличие в многобоя и се класира на трето място на топка,а Никол Нунева е четвърта на бухалки.
Деница Стефанова при жените в категория „А“ спечели три сребърни медала.