Състезателите на Карате Клуб Берое спечелиха два медала на държавното първенство

На 06 и 07 Април 2024 се проведе Държавно първенство по карате за кадети, джуниори, мъже и жени в град София, научи ЗАРАТА. От Карате Клуб Берое участие взеха трима състезателя. Габриела Маринова, която направи своя дебют в новата възрастова група – джуниори жени до 53 кг и завоюва бронзов медал, Георги Димитров, който спечели също бронз като не даде възможност на опонентите си да му вземат нито една оценка за цялото състезание и Филип Лазаров, на когото малко не му достигна да се завърне в мача и загуби първата среща с 0:1.

Поздравления и на тримата! Продължаваме подготовката за Световното първенство по Карате Шотокан, което ще се проведе от 11-14 Април в Албена, където участие ще вземат Стефан Спасов, Габриела Маринова, Диана Георгиева, Майя Петкова, Александра Петкова и Томас Уотсън, съобщиха от старозагорския клуб.