Берое тества португалец в учебна игра (СНИМКИ)

Берое тества португалски футболист по време на учебната игра срещу юношеския тим на заралии до 19 години. Спарингът се игра на спортен комплекс „Берое“ до Бирената фабрика в града на липите. Португалецът, който от няколко дни тренира с Берое се казва Пердро Гонзалес и е ляв външен халф и остана на терена през всичките 90 минути. Очаква се до дни треньорът Петър Хубчев да прецени дали клубът да му предложи договор. Иначе Берое победи с 5:1 в учебната игра. След дълго отсъствие на терена се появи халфът Георги Динков, който замени в началото на второто полувреме Веселин Пенев. Попаденията за Берое реализираха Илия Миланов за 1:0 в 16-тата мин, французинът Морел вкара втория гол в 33-тата, а в 41-вата мин се разписа и Станислав Костов за 3:0. Стивън Петков с глава реализира четвъртото попадение в 55-тата мин, а 5 минути по-късно Берое U19 чрез Иванов реализираха почетното си попадение. В 80-тата мин Исмаил Иса пропусна дузпа, след като ударът му бе отразен от вратаря Цинцарски, но нападателят в добавката вкара за 5:1. В учебната игра участие не взеха Атанас Зехиров и Игор Джоман.

Съставът на Берое: Пиргов, Зафиров, Елиаш, Миланов, Пенев, Сърмов, Морел, Педро, Петков, Божилов, Костов (Динков, Василев, Милисавлевич, Андонов, Иса)