Ботев (Гълъбово) победи с 3:0 Розова долина в село Ягода

Ботев (Гълъбово) победи с 3:0 тима от Югоизточна В група Розова долина (Казанлък) в контролна среща която се игра на стадиона в село Ягода.
Още в 3- та минута гълъбовци откриха резултата. След центриране на Емил Иванов отляво , най-съобразителен в наказателното опле се оказа Любомир Александров който се разписа за 1:0.
Казанлъчани се удариха една греда чрез Николай Стоичков, който и през втората част също нацели гредата. След почивката Ботев реализира още две попадения. В 54 – та минута Реджеб Халил намери на удобна позиция в пеналта Иван Тошев, който не сгреши за 2:0. В 77 – та минута Халил засече с воле центрираната от Ивелин Илиев топка за третия гол на гълъбовци.
След тази проверка приключи лагерът на Ботев в село Ягода и отборът ще продължи подготовката си за пролетния полусезон в Б група на клубния си стадион в Гълъбово.