Два червени картона белязаха мача между ФК Верея и Поморие

ФК Верея и Поморие завършиха 0:0 на стадион „Трейс Арена“ като двата отбора завършиха мача с намалени състави. Червени картони получиха Денис Пидев от домакините в последната минута на мача и Деян Лозев от гостите в 60-тата мин.
Първото полувреме двубоя започна равностойно като двата отбора не създадоха голови положения пред вратарите. В 29-тата мин Верея направи принудителна смяна и терена напусна Здравко Илиев заменен от Венцислав Иванов. Гостите от Поморие стигнаха до първата опасност в 30-тата мин, когато Георгиев отправи опасен удар от наказателното поле, но вратаря Вълков изби топката в корнер. В минутата над добавеното време Милен Танев с удар от 25 метра удари напречната греда на вратата на Верея.
След почивката играта продължи да бъде равностойна. В 60-тата мин гостите от Поморие останаха с човек по малко на терена като Деян Лозев беше изгонен за втори жълт картон от рефера Николай Йорданов, но домакините от Ст. Загора въпреки усилията не можаха да се възползват от численото си превъзходство, след като Поморие се бяха групирали добре в своята половина. В 70-тата мин Иван Винков имаше добра възможност да се разпише след като бе изведен в наказателното поле, но ударът му профуча над вратата на гостите. В последната 90-тата мин ФК Верея остана с 10 души след като Денис Пидев получи втори жълт картон респективно червен.

ФК Верея – Поморие 0:0
Стадион „Трейс Арена“, 350 зрители
ФК ВЕРЕЯ: Вълков, Пидев, Желев (к), Зд. Илиев (29 В. Иванов), Винков, Личев, Ганев, Тенев, Митев (63 Плахов), М. Костов (75 А. Костов), Яшар
Треньор Владислав Януш
ПОМОРИЕ: Георгиев, Ахмедов (65 Стоянов), Петков, Ловев, Ж. Илиев (62 Иванов), К. Георгиев, Божинов (к), Танев (90+1 Стаматов), Орачев, Лемперов, Пехливанов