ФК Верея завърши с победа лагера си в Анталия

ФК Верея победи с 2:1 казахстанския Жетису в последната си четвърта контрола от подготвителния лагер в турския курорт Анталия.
Още в първата минута на спаринга старозагорци можеха да открият резултата на ударът на Денис Пидев от 35 метра срещна гредата.
В 12 – та минута ФК Верея откри резултата. След центриране от корнер на Иван Винков играещият треньор Живко Желев се разписа за 1:0.
В 35 – та минута Ангел Костов се възползва от подаване на Джунейт Али и с техничен удар прехвърли вратаря на Жетису за 2:0. След почивката Венци Иванов и Костов пропуснаха от чисти позиции да покачат резултата.
Жетису върна едно попадение в 71 – та минута. Това бе последната проверка на ФК Верея по време на лагера в Турция. Утре отборът лети от Анталия за Истанбул в 16,20 часа, след което с автобус ще се придвижи до Стара Загора.

Съставът на ФК Верея – Вълков, Али, Желев (к), Тенев, Пидев, Винков, Плахов, Васев, Илиев, Анг. Костов, В. Иванов (Ботев, Енчев, Митев)