Лудогорец изхвърча от Европа

Цървена Звезда успя да победи Лудогорец с минималното 1-0 и ги остави на последна позиция с 1 точка и без шанс за класиране напред в Евро турнирите, видя ЗАРАТА.

Сръбският гранд започна срещата със силен натиск, а до края на полувремето натиска спадна, но „орлите“ не успяха да застрашат вратата на Милан Борян. Второто полувреме започна по идентичен начин на първото и Звезда натисна от самото начало, Лудогорец се отбраняваше добре до 57-та минута, когато Мирко Иванович със страхотен изтрел извън наказателното поле наказа Серджио Падт.

До края на срещата Лудогорец опита да създаде опасности пред Борян, но до гол не се стигна. С победата си сръбския отбор излиза на втора позиция в групата, но с равни точки с първия, докато българския тим остава на последно място с 1 точки и следващия мач на „орлите“ няма да бъде от голямо значение за тях.