Зрелище под Аязмото! „Берое“ – ЦСКА 1948 – 3:3

„Берое“ и ЦСКА 1948 завършиха при резултат 3:3 в мач от 30 кръг на първенството, видя ЗАРАТА. Гостите поведоха след точно изпълнена дузпа от Ивайло Чочев след намеса на ВАР в 36-та минута, а в 45-та минута Чочев бе отстранен от игра и ЦСКА 1948 остана с човек по-малко. В 56-та минута гостите получиха втора дузпа, която бе реализирана от Георги Русев и резултатът бе удвоен. Само минута по-късно Камбуров върна едно попадение и намали резултата с гол номер 151 в елита на България. Отново Русев се разписа и покачи на 3:1 в полза на ЦСКА 1948, а само три минути след това Конте отново намали резултата. Алиун Фал реализира в 83-та минута и изравни за 3:3.

Днешният мач ще да бъдебе последен за Душан Перниш, който отклони направено предложение за нов договор поради тежката му контизуя – дискова херния, на която бе подложен изминалата година.